Profesjonalne rozwiązania Telewizji przemysłowej.

Firma ISTS od 16 lat montuje kamery CCTV i systemy monitoringu. W swojej ofercie mamy kamery IP, kamery wandaloodporne, rejestratory, systemy przewodowe i bezprzewodowe. Wykonujemy instalacje w fabrykach, sklepach, szkołach, biurach. Zadzwoń, przyjedziemy zobaczyć obiekt, zaproponujemy rozwiązanie.

Jedną z doskonalszych metod ochrony obiektów są kamery. Wielokrotnie nasi klienci dzięki rejestracji obrazu wykryli przyczyny strat. Bardzo często sam fakt zapisu obrazu przez monitoring i rejestrator jest wystarczającym odstraszaczem dla potencjalnego napastnika czy złodzieja. Nowoczesny system cctv posiada zawsze możliwość zdalnego podglądu obrazu przez Internet. Można też dokonywać zdalnego przeglądu nagrań. Rejestratory potrafią automatycznie wykrywać ruch w obrębie kamer i nagrywać obraz tylko wtedy, gdy ktoś porusza się po monitorowanym terenie. Dzięki temu znacznie oszczędza się powierzchnię dysku twardego. Przy obecnych pojemnościach dysków można zachować nagrania nawet do dwu miesięcy wstecz. Rejestrowany na bieżąco obraz pozwala na odtworzenie przebiegu zdarzeń z wypadków i innych nieprzewidzianych sytuacji w miejscu pracy czy w pobliżu firmy. Zachowane nagrania można zapisywać do standardowych formatów odtwarzanych przez wszystkie komputery i przechowywać na nośnikach pamięci.

Kamery IP takie jak np. standardowe, kompaktowe czy kopułkowe to rozwiązanie niezawodne, opracowane zgodnie z najnowszymi technologiami. Oferujemy je w bardzo korzystnych cenach wraz z całym system i akcesoriami potrzebnymi do właściwego funkcjonowania. Kamery sieciowe IP  charakteryzują się doskonałym stosunkiem ceny do jakości - megapikselowa rozdzielczość obrazu, unikalna technologia oświetlacza ze zróżnicowanymi soczewkami IR, obsługa z każdej przeglądarki za pośrednictwem flash, wytrzymałe obudowy o ciekawym designie, dodatkowe wyjścia serwisowe oraz dopracowane i wygodne darmowe oprogramowanie zarządzające - to tylko kilka z szeregu zalet naszych kamer IP. Sprawdź sam!

KAMERY IP      
 
Rozdzielczość: 1,3 Mpix
Ogniskowa: 3,6 mm
Zasięg IR: 25 m
Dodatkowe funkcje: ICR, PoE
 Rozdzielczość: 2 Mpix
Ogniskowa: 2,8-12 mm
 Zasięg IR: 50 m
 Dodatkowe funkcje: ICR, PoE
Rozdzielczość: 2 Mpix
Ogniskowa: 2,8-12 mm
Zasięg IR: 50 m
Dodatkowe funkcje: ICR, PoE
Rozdzielczość:  1,3MPix
Ogniskowa: 3,6 mm
Zasięg IR:  20m
Dodatkowe funkcje: ICR
 

Rejestratory

   
Ilość kanałów: 4x1080p
Wyjścia video: HDMI,VGA,BNC
Nagrywanie: 2x HDD SATA po 4TB
Prędkość nagrywania: 30fps na kanał
Ilość kanałów: 4x1080p  - 8x1080p
Wyjścia video: HDMI,VGA,BNC
Nagrywanie: 1x HDD SATA do 4TB
Prędkość nagrywania: 30fps na kanał
Ilość kanałów: 4x1080p
Wyjścia video: HDMI, VGA, BNC
Nagrywanie: 1x HDD SATA po 6TB
Prędkość nagrywania: 30fps na kanał
Dodatkowo: dwa niezależne interfejsy sieciowe
   

Przykładowy Zestaw

Sprawdź dostępność usług w Twoim domu