Adventure HD

Adventure HD prezentuje głównie programy o charakterze przygodowym, w tym między innymi relacje z rajdów off-road oraz magazyn o wspinaczkach górskich. Ważnym elementem kanału są magazyny podróżnicze,

jak na przykład "Tylko Podróże" oraz "Z wiosłami przez świat".

 Kanał Adventure HD jest kierowany głównie do mężczyzn, ważnym elementem jego oferty są programy o łowiectwie i wędkarstwie. Adventure HD jest również blisko przyrody w serialu dokumentalnym "Cztery Żywioły" oraz magazynie żeglarskim "Wodny Świat".

 Adventure HD stawia na popularne formaty z gatunku docu-reality. Już w tym roku na antenie Adventure HD będzie można obejrzeć autorski program "Patrol Drogówki", w którym kamery telewizyjne pokażą prawdziwą pracę i życie polskich policjantów.

 Miłośników historii oraz poszukiwania skarbów kanał zaprasza do oglądania "Zbieraczy z dzikiego zachodu". Bohaterowie tego cyklu zaglądają do każdej stodoły, piwnicy i szopy w poszukiwaniu ukrytych skarbów. Sheldon i Scott są w stanie kupić wszystko, na czym tylko da się zarobić: od starych motocykli i pamiątek do dzieł sztuki i rzadkich płyt winylowych.

 Z kolei dla fanów sportu kanał prezentuje cykl "Strongman Champions League", w którym najsilniejsi ludzie z całego świata rywalizują ze sobą w wielu konkurencjach o tytuł tego najmocniejszego i najwytrzymalszego. W zawodach bierze także udział najsilniejszy Polak - Krzysztof Radzikowski.

 

Zapraszamy

Zarząd ISTS sp.z o.o.

Sprawdź dostępność usług w Twoim domu