FTTH - ONT

GPON (Optical Network Terminal)

- to jednostka abonencka wyposażona w port optyczny (zazwyczaj ze złączem SC/APC) oraz w zależności od modelu szereg interfejsów jak porty Gigabit Ethernet, FXS, WiFi, "F" dla telewizji kablowej inne.  ONT pełni rolę ostatniego urządzenia w sieci GPON zainstalowanego w lokalu abonenta. Jest to urządzenie aktywne (wymaga zasilania), zazwyczaj do zastosowań wewnątrz budynkowych i zasilane z gniazdka abonenta.

DASAN GPON ONT H640G to jednostka abonencka przeznaczona do zastosowań wewnątrz budynkowych. Charakteryzuje ją wysoka wydajność oraz zgodność ze standardem ITU-T G.984.4. H640G wyposażone jest w 4-porty LAN 10/100/1000 oraz ma możliwość uruchomienia funkcji Routera z NAT dla zdefiniowanych przez administratora portach


DASAN GPON ONT H640GW-02 to jednostka abonencka przeznaczona do zastosowań wewnątrz budynkowych. Charakteryzuje ją wysoka wydajność oraz zgodność ze standardem ITU-T G.984.4.

 

DASAN GPON ONT H645G to jednostka abonencka przeznaczona do zastosowań wewnątrz budynkowych. Mimo bardzo małych wymiarów H645G nie ustępuje wydajnością i funkcjonalnością innym terminalom. Nawet posiadając jeden port jesteśmy w stanie uruchomić funkcje Routera z NAT/PPPoE.

 

DASAN GPON ONT H640GV-03 to jednostka abonencka przeznaczona do zastosowań wewnątrz budynkowych. Charakteryzuje ją wysoka wydajność oraz zgodność ze standardem ITU-T G.984.4. W załączniku znajduje się testy wydajności ONT-a dla różnych typów ramek, który potwierdza wysokie osiągi.

H640GV-03 wyposażone jest w 4-porty LAN 10/100/1000 oraz 2 porty VoIP/FXS dla prtokołu SIP/MGCP. Ma możliwość uruchomienia funkcji Routera z NAT dla zdefiniowanych przez administratora portach.

 

Sprawdź dostępność usług w Twoim domu